Покупка предприятия в кредит
Теперь можно купить
прибыльную компанию
в кредит!
Специальные условия
кредитования
от ИнтерКредит!

ИнтерКредит » Обзор рынка » Торговля

Навіщо Вам товарознавча експертиза від фахівців?

 / Источник: intercredit.com.ua

Для чого Вам товарознавча експертиза в USCE? Швидше за все, з тих же причин, що і сотням інших клієнтів.Зокрема, саме ефективна товарознавча експертиза дозволить якісно аналізувати стан товарів або навіть устаткування, не забуваючи про визначення їх дійсно адекватної вартості. Саме незалежна експертиза від фахівців дозволяє оцінити рівень збитку товарів після форс-мажорних ситуацій ніби затоки або пожежі. Крім того, таку експертизу використовують в процесі розгляду позовів цивільного чи господарського типу, які представляють собою сучасні претензії щодо відшкодування збитку.Експерти завжди готові досліджувати обладнання та виявити всі причини його неправильного функціонування. Завдяки професійному підходу можна чітко і легко вивчити стан обладнання, а також визначити причини його поломки. Лише фахівець зможе провести надійний огляд будь-якої техніки і документально запевнити всі зроблені висновки.


Які товари та техніка можуть бути об`єктами сучасної товарознавчої експертизи?


1. Промислове обладнання, яке представлене технологічними лініями виробництва, машинами, верстатами, механізмами, пресами, підйомними кранами, ліфтами.

2. Побутова техніка і вироби інших типів (від меблів і килимів до електроніки і сучасного обладнання).


Які головні завдання вирішує товарознавча експертиза?


1. Дозволяє якісно визначити приналежність кожного товару до певних категорій, прийнятих в торговій сфері (серед них найбільш популярними вважається вид, сорт, артикул, модель, розмір, марка).2. Чи допоможе дізнатися про так званих якісних змінах товарної продукції під час транспортування, зберігання або навіть в процесі використання.3. Дасть шанс встановити спосіб виробництва товару. Зокрема, завдяки експертизі можна дізнатися про те, в яких умовах була створена продукція - в промислових або саморобних. Дуже часто професіонали визначають і країну походження товару.4. Чи дозволить визначити справедливу ціну продукції навіть після часткової втрати якості через будь-які причини.5. Допоможе визначити всі аспекти відповідності упаковки і транспортування, а також умов та встановленого терміну зберігання.Саме судові експертизи на ucse.com.ua дозволяють вирішувати дуже складні питання і запевнити їх документально. Експертиза повинна проводитися компетентними і визнаними фахівцями, щоб висновки були визнані судовими інстанціями в процесі вирішення проблеми.Довіряйте експертизу професіоналам і забудьте про традиційні проблеми на кожному етапі!Tweet