ИнтерКредит » Деньги » Банки

MyDELTA – сучасний інтернет-банкінг

 / Источник: intercredit.com.ua

Зі зростанням попиту на Інтернет ресурси, багатьом фінансовим установам доводиться кардинально змінювати пріоритетні напрямки діяльності. В першу чергу це стосується інтернет-банкінгу. Черги в каси тепер позаду, так як клієнти можуть з легкістю проводити всі фінансові операції в онлайн режимі,  сидячи вдома на дивані.


 


Такий попит пов`язаний з дешевизною, максимальною зручністю і доступністю. Кожен прагне економити власний час і мати гарний сервіс. Тому стара банківська модель вимушена змінюватися, будуючи нові стосунки в інтернет-банкінгу.


 


Онлайн доступ до свого рахунку - це нагальна потреба сучасної людини. Покупки, сплата послуг, переказ коштів та можливість в будь-який час поповнити рахунок мобільного телефону - ось на що необхідно спрямовувати свою діяльність новітньому банку. Деякі відділення вже створили свої ресурси і налагоджують співпрацю з клієнтами, постійно розширюючи спектр послуг. Наприклад, "Дельта Банк", власник якого Микола Лагун, підвищив відсоток ставки на відкриття депозиту онлайн. А при користуванні послугою погашення кредиту, взагалі відсутня комісія. Створений ним інтернет-банкінг myDELTA робить можливим для своїх клієнтів мати цілодобовий доступ до власних рахунків та вільно керувати своїми заощадженнями. А щоб не хвилюватися за стан фінансових операцій, є функція виписки по карті за бажаний період.


 


Та погляди ще не всіх Українців повністю співпадають зі світовими тенденціями. Декому набагато зручніше живе спілкування зі співробітниками та очне вирішення питань. За інформацією "Дельта Банку" найбільшою популярністю серед клієнтів інтернет-банкінгу користується функція грошових переказів - 33,5%; на другому місті оплата рахунків і послуг - 29%; далі - оплата послуг мобільного зв`язку - 25%. Але з кожним днем ці цифри змінюються, доповнюючись новими можливостями. Станом на середину осені, кількість користувачів онлайн-сервісом myDELTA становить 834 тис. осіб.


 


З вересня 2014 року фінустанова "Дельта Банк" ввела зміни в платіжну систему myDELTA., доповнивши розділом "Дельта Платежі". Це дає можливість здійснювати онлайн платежі без комісії на суму до 3000 гривень. Також, в інтернет-банкінгу відсутня комісія за платіж клієнтам, які мають договір з банком. Такі переваги істотно впливають на активізацію користувачів інтернет-банкінгом та на кількість проведених операцій.


 


Так як "Дельта Банк" - одна за найбільших інноваційних фінансових установ в Україні, керівництво просто зобов`язано робити все можливе для зручності клієнтів.